phone icon+38 (099) 111 99 20
+38 (067) 111 99 20

mail iconlukkioffice@gmail.com

Блог

Люк невидимка під плитку - це популярний різновид ревізійних люків, які використовуються для доступу до інженерних комунікацій.

Люк у підвал все частіше використовується у приватному будівництві, а при правильному облаштуванні він не тільки надасть зручний доступ до приміщення для зберігання продуктів та різного майна, а й допоможе замаскувати підземну конструкцію.

Створюючи інтер'єр ванної кімнати необхідно враховувати те, що будь-який зайвий елемент тут кидатиметься в очі і псуватиме всю створену раніше концепцію.

Гараж - це зручне місце не тільки для зберігання, а й для обслуговування автомобіля. У ньому можна облаштувати яму для доступу до його днища та підвіски, що дозволить виконувати більшість ремонтних робіт самостійно. Все, що вам потрібно буде зробити - облаштувати яму та купити люк у гараж, який за доступною ціною можна замовити у нашому каталозі.

На сьогоднішній день ревізійні люки невидимки набувають все більшої популярності не лише серед населення України, а й за її кордоном.

У більшості приватних будинків є горище або мансарда, до яких потрібно забезпечити вільний доступ. З цим завданням добре справляються горищні люки та сходи.

Сервіс

КОНСУЛЬТАЦІЙНА ПІДТРИМКА

КОНСУЛЬТАЦІЙНА
ПІДТРИМКА

ПРОЕКТУВАННЯ

ПРОЕКТУВАННЯ

ВИРОБНИЦТВО ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

ВИРОБНИЦТВО
ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

ДОСТАВКА ПО ВСІЙ
УКРАЇНІ

3 РОКИ ГАРАНТІЇ

3 РОКИ ГАРАНТІЇ