phone icon+38 (099) 111 99 20
+38 (067) 111 99 20

mail iconlukkioffice@gmail.com

Люки невидимки - новий рівень комфорту

ревізійні люки невидимки

На сьогоднішній день ревізійні люки невидимки набувають все більшої популярності не лише серед населення України, але та за її кордоном.

Що таке ревізійні люки?

Це особливі комунікативні канали, які можна приховати у стінах будинку та сховати від очей. При необхідності можна відкрити отвір і провести технічний огляд, діагностику чи ремонт. У приховані ревізійні люки додатково встановлюються особливі конструкції у вигляді знімної або зсувної кришки. Це робиться для того, щоб забезпечити безпеку. До того ж, таке приховування конструкцій дозволяє ще й зробити стіни красивими і естетичними. Існують приховані утеплені ревізійні люки, від звичайних їх відрізняє те, що глибина корпусу збільшена, так як саме там залягає шар утеплювача. Утеплені люки стійкі до вологи, а також підвищують рівень пожежної безпеки завдяки своїй структурі. Найчастіше люки такого типу знаходять застосування у місцях, де проходить холодне повітря. Їх встановлюють з метою нормалізації теплообміну між приміщенням та нішою.

Основні особливості люків

За призначенням люки поділяються на сантехнічні, вентиляційні, електротехнічні. За місцем установки приховані ревізійні люки бувають настінні, стельові та підлогові. Особливу увагу потрібно приділити стельовим люкам, тому що вони мають низку особливостей. Люк прихованого монтажу такого типу має бути максимально легким, тому його вартість буде трохи відрізнятися від підлогового або настінного люка. Особливість підлогового люка в тому, що він повинен мати особливу міцність і стійкість до навантажень. Найпоширенішим типом є настінні люки, тому що тут немає особливих вимог до встановлення.

Види люків-невидимок

Люки під плитку

Найчастіше цей тип люків використовують у ванних кімнатах, де стіни виготовлені з плитки. Так як санвузли займають маленьку площу, особливо важливо компактно розмістити всі необхідні конструкції. Приховуючи люк, надається можливість не тільки заощадити простір, але й надати ванній кімнаті гарний інтер'єр. Єдине, що видаватиме це трохи відмінні шви в стіні.

Люки для підлоги

Мають великий діапазон установки, можуть застосовуватися як у гаражах, так і в інших підсобних приміщеннях. Цей вид люків має кришку ущільнену, що дуже важливо в приміщеннях з підвищеною вологістю. Люки для підлоги є досить поширеним типом за рахунок своєї надійності та довговічності використання.

Натискні та магнітні люки

Натискні люки використовуються для того, щоб їхня присутність була максимально непомітною. Як випливає з назви, щоб відкрити люк досить натиснути на нього. Існує кілька способів відкриття: право - або лівосторонні, зсувні (зсуваються паралельно стіні), тому при виборі потрібно враховувати наявність об'єктів, що стоять поруч. Люк, прикріплений до магнітів, може бути відкидним або знімним. Перший характеризується принципом кріплення магнітами під час закриття, а відкриття відбувається за допомогою спеціальних шарнірів. Другий тип характеризується тим, що кришку, яка тримається на магнітах, за потреби можна зняти.

Таким чином, люки невидимки суттєво впливають на інтер'єр кімнати. Роблячи приміщення компактним, можна не лише звільнити простір для предметів інтер'єру, а й забезпечити високий комфорт.

Сервіс

КОНСУЛЬТАЦІЙНА ПІДТРИМКА

КОНСУЛЬТАЦІЙНА
ПІДТРИМКА

ПРОЕКТУВАННЯ

ПРОЕКТУВАННЯ

ВИРОБНИЦТВО ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

ВИРОБНИЦТВО
ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

ДОСТАВКА ПО ВСІЙ
УКРАЇНІ

3 РОКИ ГАРАНТІЇ

3 РОКИ ГАРАНТІЇ