phone icon+38 (099) 111 99 20
+38 (067) 111 99 20

mail iconlukkioffice@gmail.com

Правила вибору прихованого люка

люк ревізійний під плитку
Прихований ревізійний люк під плитку

Люк невидимка під плитку - це популярний різновид ревізійних люків, які використовуються для доступу до інженерних комунікацій. Як облицювальний матеріал може бути задіяна плитка, мозаїка або керамограніт. Варіантів дуже багато і кожен із них по-своєму хороший. Люк прихованого монтажу під плитку дозволяє отримати доступ до комунікацій, потай прокладених у гіпсокартонному коробі.

Це може бути корисним у таких випадках:

 • При появі витоків, які потрібно якнайшвидше усунути;
 • Для заміни старих комунікацій, надійність яких викликає великі побоювання;
 • Перегляд поточних показів лічильників;
 • Контроль за станом систем.

Головна перевага конструкції полягає в тому, що вона залишається непомітною і не псує інтер'єр. Кахель приховує місце розташування люка. Конструкція являє собою каркас із металу або пластику, на який встановлюються дверцята, обклеєні керамічною плиткою. Вона може бути знімним або петлевим механізмом фіксуватися на рамі. Відкрити люк можна за допомогою механічної дії або використовуючи особливу присоску. Якісний ревізійний люк під плитку не виділятиметься на тлі інших предметів інтер'єру, гості вашого будинку не помічатимуть його.

Правила вибору прихованого люка

 1. Розмір отвору, в який встановлюватиметься лючок. Його можна трохи змінити за наявності такої необхідності, але краще щоб він спочатку відповідав усім розмірам. В іншому випадку доступ до комунікацій буде ускладнений;
 2. Габарити дверцят. Тут важливо зрозуміти, скільки місця потрібно для діагностики та обслуговування комунікацій;
 3. Розмір плитки. Як правило, оздоблювальні матеріали для стін купуються заздалегідь, що полегшує вибір лючка. Плитка має бути надійно зафіксована та бути виконана на одному рівні зі стіною або підлогою.

Відкидний або зсувний прихований лючок під плитку буде чудовим рішенням для ванної кімнати невеликої площі. В інших випадках використовується розсувна конструкція.

Переваги прихованого лючка

 • Невидимий люк під плитку поєднує передові технічні рішення, а його конструкція створюється в розрахунку на регулярне використання, для чого задіяні тільки якісні та надійні матеріали. На цьому переваги не закінчуються:
 • Прихований ревізійний люк під плитку виконаний у міцній рамі, яка в більшості випадків конструюється зі сталі, стійкої до корозії;
 • Вологостійке покриття, завдяки якому волога не потрапить усередину конструкції;
 • Технологія порошкового фарбування, яка надає матеріалам стійкості до появи корозії;
 • Люк прихований під плитку за своїм периметром містить гумовий ущільнювач, що дає високий рівень захисту від пилу та вологи;
 • Міцні петлі, які відкривають дверцята безпечно та перешкоджають взаємодії із суміжним плитковим покриттям.

Найпростішим і найдоступнішим рішенням буде модель з дверцятами. Для замикання зазвичай задіяні магніти, установка може бути виконана на підлогу або стіну. Зсувний лючок складніший у монтажі, зате він економить простір у приміщенні. Це особливо важливо, коли люк у підлозі під плитку встановлюється в приміщенні невеликого розміру.

Сервіс

КОНСУЛЬТАЦІЙНА ПІДТРИМКА

КОНСУЛЬТАЦІЙНА
ПІДТРИМКА

ПРОЕКТУВАННЯ

ПРОЕКТУВАННЯ

ВИРОБНИЦТВО ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

ВИРОБНИЦТВО
ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

ДОСТАВКА ПО ВСІЙ
УКРАЇНІ

3 РОКИ ГАРАНТІЇ

3 РОКИ ГАРАНТІЇ