phone icon+38 (099) 111 99 20
+38 (067) 111 99 20

mail iconlukkioffice@gmail.com

Прихований ревізійний люк під плитку - зручність та естетичність

люк прихованого монтажу під плитку
Люк невидимка під плитку

Всі хочуть ідеального результату, всі хочуть зробити ванну кімнату блискучою, чистою та привабливою. Але при цьому це приміщення є центром розташування всіх комунікацій, тут розташовані основні сантехнічні інженерні елементи. Ви можете повністю закрити труби, крани і навіть лічильники, але якщо до них потрібен доступ, доведеться займатися демонтажними роботами. Саме для вирішення цієї проблеми встановлюється люк невидимка під плитку, який виконує безліч функцій.

Які функції виконує люк прихованого монтажу під плитку

Передусім це декоративний елемент, який повністю повторює дизайн стіни, підлоги або стелі. Після того як люк встановлений і закритий, вам дуже складно визначити його розташування, нічого не впадає в око, дизайн інтер'єру набуває тієї самої цілісності і оригінальності. Але як тільки потрібний доступ до комунікацій, можна відкрити цей люк і комфортно виконати необхідні ремонтні чи контрольні процедури. Необхідно натиснути на люк ревізійний під плитку, після чого його можна буде відкрити.

Ще однією важливою функцією, з якою чудово справляється прихований лючок під плитку – це захист інженерних комунікацій від зовнішнього впливу. Ванна кімната є місцем скупчення вологи і різких перепадів температур, якщо не приховувати інженерні елементи, то незабаром вони стануть непридатними, металеві деталі зазнають впливу корозії, демонтувати такі елементи буде надзвичайно складно. Якщо ж використовується невидимий люк під плитку, то простір під ним надійно та герметично захищений, що суттєво збільшує термін служби всіх елементів системи.

Як підібрати люк ревізійний під плитку

Для того, щоб прихований ревізійний люк під плитку ефективно виконував свої завдання, необхідно спочатку його правильно підібрати. На нашому сайті lukki.com.ua

  1. Визначити розмір майбутнього люка. Розмір люка повинен залежати від того, які комунікації він приховуватиме. Як правило, люки розміром 60х60 см дозволяють не просто перевірити показання лічильника і перекрити воду, але і виконати обслуговування системи. Але якщо масштаби системи трохи більше, слід підібрати і відповідний розмір лючка.
  2. Виберіть тип відкривання дверцят. Перед тим, як замовити і потім встановити ревізійний люк, необхідно переконатися в тому, що користуватися ним ви зможете максимально комфортно. Ви повинні отримати максимальний доступ до комунікацій, дверцята у відкритому стані не повинні заважати виконанню тих чи інших робіт, її відкриттю не заважатиме сантехніка або інші елементи.
  3. Зовнішній вигляд люка. Встановлюючи люки в підлозі під плитку або розміщуючи його на стіні, ви повинні зробити його непомітним. Для цього слід визначитися з тим, як він виглядатиме після монтажу. Ви використовуєте ту саму плитку, але розміри люка повинні відповідати цій плитці. Якщо ви визначили розмір, але лючок буде закінчуватися на середині сусідньої плитки, необхідно його збільшити. В результаті ви встановлюєте на лючок цільну плитку, а отже, в дизайні нічого не виділяється.

Чому потрібно замовити люк у надійному місці

Необхідно розуміти, що встановлюючи ревізійний люк, ви намагаєтеся створити максимальну привабливість усередині вашої ванної кімнати або в будь-якому іншому приміщенні. Якщо встановлювати якісний лючок, то жодних проблем із досягненням цієї мети не виникне. Завдяки високій якості люк займає правильне положення на поверхні, він встановлюється в рівень плитки, повністю повторює її розміри. Стороння людина, яка не бачила місця встановлення даного елемента, просто її не помітить.

Також слід зважати на те, що тут немає жодних ручок для відкриття люка, використовується спеціальний і досить складний механізм. Поганий механізм дуже швидко стає непридатним, в результаті користувач або не може отримати доступ до своїх комунікацій, або не може закрити люк і естетичність приміщення знано страждає.

Сервіс

КОНСУЛЬТАЦІЙНА ПІДТРИМКА

КОНСУЛЬТАЦІЙНА
ПІДТРИМКА

ПРОЕКТУВАННЯ

ПРОЕКТУВАННЯ

ВИРОБНИЦТВО ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

ВИРОБНИЦТВО
ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

ДОСТАВКА ПО ВСІЙ
УКРАЇНІ

3 РОКИ ГАРАНТІЇ

3 РОКИ ГАРАНТІЇ