phone icon+38 (099) 111 99 20
+38 (067) 111 99 20

mail iconlukkioffice@gmail.com

Швидкий доступ до підвалу або гаража - ревізійний люк

підлоговий люк у підвал або гараж
Люк у підвал або гараж

Гараж - це зручне місце не тільки для зберігання, а й для обслуговування автомобіля. У ньому можна облаштувати яму для доступу до його днища та підвіски, що дозволить виконувати більшість ремонтних робіт самостійно. Все, що вам потрібно буде зробити - облаштувати яму та купити люк у гараж, який за доступною ціною можна замовити у нашому каталозі.

Люк для підлоги в підвал або гараж

У нашому каталозі ви зможете підібрати якісний та надійний підлоговий люк у підвал, який оснащується амортизаторами для зручного відкриття/закриття. Інший варіант – підібрати недорогі знімні люки під плитку. Можна замовити утеплені або звичайні люки будь-якого розміру, які будуть виготовлені за короткий термін з урахуванням усіх ваших побажань.

Раніше підвал робили лише у підсобних приміщеннях, де не відіграє жодної ролі естетичність інтер'єру. Розвиток сучасних технологій призвело до появи прихованих люків, встановлення яких можливе у будь-якому місці вашого будинку. Він буде непомітний на тлі решти елементів інтер'єру, у чому і полягає головна перевага.

Переваги та особливості металевого люка в підвал

Звернувшись до нас, ви зможете підібрати оптимальну модель лючка в залежності від місця, а також мети його встановлення. У каталозі можна вибрати кришки, що повністю знімаються, якими оснащуються класичні моделі або замовити варіант, що відкидається на петлях. Існують самопідйомні люки, підняття яких спрощується наявністю амортизаторів та утеплені моделі, які сприяють утриманню тепла у підвальному приміщенні.

Незалежно від призначення та особливостей конструкції, люк у підвал або гараж, куплений у нашій компанії, відрізняється такими властивостями:

  • Тривалий термін експлуатації, який формально нічим не обмежений. Люк витримує величезні навантаження та розрахований на інтенсивну експлуатацію;
  • Виріб не псується при взаємодії з вологою та стрибками температур. До того ж він стійкий до механічних пошкоджень;
  • Простота та оперативність монтажу. Для нього не знадобиться особливе обладнання та техніка, за бажання з установкою зовсім можна впоратися самостійно.

У нас можна замовити люк будь-якого розміру, який буде виконаний відповідно до ваших вимог. Замовляючи люк у підвал під плитку ви отримуєте надійний та довговічний виріб, який зробить зручним доступ до підвального приміщення. Облаштування люка обійдеться вам значно дешевше в порівнянні з встановленням дверей та спорудою сходів, а завдяки наявності замку ви зможете обмежити доступ сторонніх.

Сервіс

КОНСУЛЬТАЦІЙНА ПІДТРИМКА

КОНСУЛЬТАЦІЙНА
ПІДТРИМКА

ПРОЕКТУВАННЯ

ПРОЕКТУВАННЯ

ВИРОБНИЦТВО ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

ВИРОБНИЦТВО
ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

ДОСТАВКА ПО ВСІЙ
УКРАЇНІ

3 РОКИ ГАРАНТІЇ

3 РОКИ ГАРАНТІЇ