phone icon+38 (099) 111 99 20
+38 (067) 111 99 20

mail iconlukkioffice@gmail.com

Вибір горищних сходів із люком

горищні сходи з люком У більшості приватних будинків є горище або мансарда, до яким потрібно забезпечити вільний доступ. З цим завданням добре справляються горищні люки зі сходами. Вони забезпечують ваш комфорт, але в той же час не займають багато місця і коштують дешево, що є їхньою головною перевагою. При їх виборі слід враховувати відповідність вимогам пожежної безпеки та ергономіку. У конструкції сходів обов'язково повинні бути поручні та протиковзкі накладки, що забезпечує вашу безпеку під час підйому або спуску з горища.

Види горищних люків зі сходами

Горищеві люки зі сходами можуть бути виконані з металу, дерева або їх поєднання. Умовно всі представлені у продажу моделі можна поділити на наступні категорії:

  • Стаціонарні. За своєю зовнішністю вони нічим не відрізняються від стандартних і встановлюються в кімнаті під стелею, якщо для цього є достатньо простору. У цьому випадку люк можна облаштувати біля стіни або в кутку;
  • Складні сходи - це найпопулярніший і найзручніший у використанні варіант, який поділяється на кілька різновидів. До них відносять сходи-гармошки, які складаються і розкладаються за способом, схожим на принцип роботи однойменного музичного інструменту. Відкидні важільні сходи включають кілька послідовних і прокладаються паралельно фрагментів. Телескопічні висувні сходи сконструйовані з кількох секцій, які по черзі висуваються одна за одною та закріплюються у потрібному положенні. У деяких випадках використовується електропривод, що дозволяє не розкладати їх щоразу вручну.

Купити та встановити люк на горище зі сходами дуже легко, з цим можна впоратися самостійно. Це стосується подальшого використання, яке не вимагає жодних регулювань і постійного технічного обслуговування. У нашому інтернет-магазині ви можете купити люк зі сходами будь-якого типу, зроблений із надійних та високоякісних матеріалів. Вибираючи нас, ви можете розраховувати на безкоштовну консультацію з будь-яких питань, в рамках якої фахівець допоможе вам підібрати ідеальне рішення в залежності від специфіки поставленого завдання.

Вибір горищних сходів із люком залежно від матеріалу

Найчастіше сходи роблять із сосни - натурального та екологічного матеріалу. Він і прослужить довго, і для людини абсолютно безпечний, що робить його добрим вибором. Але все частіше у продажу стали з'являтися моделі, зібрані з дерева в поєднанні з металом. Найчастіше використовуються металеві напрямні та сходи з дерева. Завдяки надійній конструкції їм під силу витримувати навантаження до 250 кг, що робить їх ідеальним вибором, коли вгору нерідко потрібно переміщати важкі предмети. Метал необхідний у конструкції завдяки своїй міцності та надійності, у чому він не знає собі рівних. До того ж він відрізняється вогнестійкістю, що гарантує безпеку у разі пожежі. У нас ви можете замовити люк на горище зі сходами за найвигіднішою ціною.

Сервіс

КОНСУЛЬТАЦІЙНА ПІДТРИМКА

КОНСУЛЬТАЦІЙНА
ПІДТРИМКА

ПРОЕКТУВАННЯ

ПРОЕКТУВАННЯ

ВИРОБНИЦТВО ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

ВИРОБНИЦТВО
ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

ДОСТАВКА ПО ВСІЙ
УКРАЇНІ

3 РОКИ ГАРАНТІЇ

3 РОКИ ГАРАНТІЇ