phone icon+38 (099) 111 99 20
+38 (067) 111 99 20

mail iconlukkioffice@gmail.com

Оплата та доставка ревізійних люків

Оплата

Для зручності оплати ми пропонуємо кілька варіантів:

  1. Безготівкова оплата. Замовлення можна сплатити миттєво за допомогою пластикової картки VISA/MasterCard через сервіс прийому платежів в інтернеті liqpay.ua або через систему Приват24 - Платежі - Україною.
  2. Готівка оплати. Оплата замовлення готівкою при отриманні у відділенні компанії-перевізника. Ви можете оглянути замовлення перед його оплатою, щоб переконатися, що товар є неушкодженим. Вибравши цей варіант, Ви оплачуєте доставку, вартість замовлення та комісію за пересилання грошей.

Доставка ревізійних люків

Замовлений товар буде відправлений в строк від 1 до 7 днів. Тривалість доставки замовлення залежить від обраної кур'єрської служби, а також від Вашого розташування.

Компанія «Lukki» успішно співпрацює з такими транспортними компаніями:

  • Автолюкс
  • Делівері
  • Ін Тайм
  • Міст Експрес
  • Нова Пошта
  • САТ

Доставка здійснюється згідно з тарифами обраної Вами компанії. З більш детальною інформацією про перелік послуг, місцезнаходження, графік роботи компаній-перевізників Ви можете ознайомитися на їх офіційних сайтах.

Після оформлення замовлення інформація про номер декларації надійде смс-повідомленням на вказаний номер телефону.

Для отримання товару Вам необхідно прийти на склад транспортної компанії у Вашому населеному пункті, назвати номер декларації (який ми повідомимо Вам після відправки), пред'явити паспорт та сплатити послуги компанії-перевізника.

Сервіс

КОНСУЛЬТАЦІЙНА ПІДТРИМКА

КОНСУЛЬТАЦІЙНА
ПІДТРИМКА

ПРОЕКТУВАННЯ

ПРОЕКТУВАННЯ

ВИРОБНИЦТВО ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

ВИРОБНИЦТВО
ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

ДОСТАВКА ПО ВСІЙ
УКРАЇНІ

3 РОКИ ГАРАНТІЇ

3 РОКИ ГАРАНТІЇ