phone icon+38 (099) 111 99 20
+38 (067) 111 99 20

mail iconlukkioffice@gmail.com

Про компанію «Lukki»

Компанія «Lukki» займається виробництвом та реалізацією люків різних конфігурацій.

Люки нашого виробництва використовуються переважно для доступу до сантехнічних та інженерних комунікацій у житлових приміщеннях, ванних кімнатах, санвузлах. Величезним попитом у покупців користуються також люки в підлозі і горищні люки зі сходами, відповідно для забезпечення доступу до підвальних та мансардних приміщень.

Компанія «Lukki» розпочала свою діяльність відносно недавно, але завдяки високій якості, наша продукція вже користується популярністю не лише на території України, а й за її кордоном. Високотехнологічне обладнання, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта забезпечують надійність, функціональність та головне – безпеку наших виробів.

Люки, які пропонує наша компанія, роблять легким та зручним доступ до найзатишніших місць Вашого будинку. Крім цього, вони чудово підійдуть до будь-якого стилю Вашого інтер'єру або повністю інтегруються з ним, якщо йдеться про люки-невидимки.

Команда професіоналів, інноваційні рішення, величезне бажання вдосконалюватися – це ті якості, що сприяють лідерству компанії «Lukki» на вітчизняному ринку.

Ми гарантуємо найвищу якість продукції та максимальний комфорт для наших клієнтів!

Сервіс

КОНСУЛЬТАЦІЙНА ПІДТРИМКА

КОНСУЛЬТАЦІЙНА
ПІДТРИМКА

ПРОЕКТУВАННЯ

ПРОЕКТУВАННЯ

ВИРОБНИЦТВО ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

ВИРОБНИЦТВО
ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

ДОСТАВКА ПО ВСІЙ
УКРАЇНІ

3 РОКИ ГАРАНТІЇ

3 РОКИ ГАРАНТІЇ